OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Dzianiny z nadrukiem cyfrowym za jedyne 37,99 zł

Bardzo dużą popularnością cieszą się w naszym sklepie dzianiny bawełniane. Wcale się temu nie dziwimy, ponieważ są one niezwykle miłe w dotyku i co bardzo ważne - są komfortowe w noszeniu na każdy dzień. 

Z tego powodu postanowiliśmy wprowadzić nowe wzory dzianin wzorowanych oraz z nadrukiem cyfrowym. Dziś nasza kolekcja powiększyła się o około 20 sztuk!

Dzianiny bawełniane wzorowane kosztują jedynie 24,99 zł/m.

Składają się z 95% bawełny i 5% elastanu co powoduje, że naddają się w obie strony. Odzież uszyta z dzianin bawełnianych nie będzie krępować ruchów. Dlatego też tak chętnie z tych dzianin szyjemy także odzież dziecięcą. 

Jako, że zbliża się jesień proponujemy uszycie czapki i komina dla dzieci. Można swobodnie wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej i wzorów. Nowe koszulki z długim rękawem będą także idealne do przedszkola lub szkoły. Kolejnym pomysłem są wygodne legginsy lub urocze piżamki dziecięce. 

Najlepszą jakość nadruku gwarantują nam dzianiny z nadrukiem cyfrowym. Są bowiem bardzo trwałe, nie pękają przy naciąganiu i wytrzymują wiele prań.

Nasze dzisiejsze nowości dzianin bawełnianych z cyfrowym nadrukiem są w niezwykle atrakcyjnej cenie 37,99 zł/m. 

Nadruki, jakie widnieją na naszych nowych dzianinach bawełnianych to niezwykle romantyczne kolorowe kwiaty, liście i ptaki. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.