OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Ekskluzywne wzorowane podszewki prosto z Włoch

Jeśli zdecydujemy się uszyć płaszcz lub marynarkę warto pamiętać, że do wykończenia tego rodzaju ubrań niezbędna będzie nam podszewka. Tkaniny podszewkowe możemy także zastosować oczywiście w sukienkach lub spódniczkach. 

W naszej ofercie proponujemy podszewki różnego rodzaju, a ceny zaczynają się od 9,99 złotych/m. 

Podszewka jest ważnym elementem do wykończenia odzieży. Zastosowanie jej powoduje, że ubrania są wygodniejsze podczas zakładania oraz codzienego noszenia.

Ponadto tkanina podszewkowa polepsza wygląd naszej odzieży. Bardzo ciekawym i modnym pomysłem jest zastosowanie kolorowej lub wzorowanej podszewki. To sprawi, że nasza odzież będzie nizwykle oryginalna. 

Dzisiejszą nowością są właśnie wzorowane podszewki, wysokiej jakości prosto z kolekcji sprowadzonej specjalnie dla naszych Klientów prosto z Włoch. 

Włoskie tkaniny podszewkowe mają wytrzymałą strukturę i skład, dzięki czemu są odporne na przetarcia i posłużą nam z pewnością na długi czas.

Podszewka z wzorowanymi srebrnymi kropkami, kolorowymi paskami lub literami to z pewnością nasi faworyci. Taka podszewka spowoduje, że możemy wyróżnić się w tłumie, a nasz odzież wygląda modnie i luksusowo.

Ceny wzorowanych podszewek z Włoch wynoszą 26,99 zł/m.