OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Halloween coraz bliżej

Już niedługo Halloween - zwyczaj związany z maskaradą. Obchodzony jest 31 października w wielu krajach.

W Polsce także święto to zaczyna być bardziej popularne. Halloween szczególnie uwielbiają dzieci, ponieważ cieszą się na możliwość przebrania się i zbierania słodkości. 

Symbol Halloween to przede wszystkim dynia, wydrążona i podświetlona, która daje nastrój w dniu tego święta. Wśród motywów Halloween pojawiają się także czarownice, potwory, duchy, demony, wampiry, trupie czaszki, nietoperze i czarne koty. 

W mieszkaniu także może zapanować niesamowity klimat w stylu Halloween. Obecnie sklepy oferują mnóstwo gotowych akcesoriów i dodatków. Kolory, które dominują podczas Halloween to pomarańczowy, fioletowy i czarny.

Ciekawym pomysłem są poszewki na poduszki lub zasłonki do pokoju dziecięcego. Najlepiej uszyć je ze 100% bawełny. Wzór Halloween pojawił się bowiem na naszych nowych tkaninach bawełnianych. Miłośnicy patchworku także mogą stworzyć swoje indywidualne produkty w klimacie Halloween.

Nasze amerykańskie tkaniny na patchwork mają 110 cm szerokości, są gładkie, miłe w dotyku i nie rozciągają się. Nadruki na tkaninach do patchworku są w intensywnych kolorach. 

Dzieci ucieszą się także z pewnością z nowego kostiumu, w którym mogą udać się do pobliskich domów, aby pozbierać słodycze. Na święto Halloween proponujemy strój wampira, diabła, albo drakuli. Wykroje te dostępne są w naszej ofercie.

W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co potrzebujecie na uszycie dekoracji lub strójów na Halloween. Pełna oferta tkanin na Halloween znajduje się w kategorii Karnawał.