OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Kolekcja tkanin dekoracyjnych na nowy sezon

Nie możemy sobie wyobrazić wiosny i lata bez nowej kolekcji tkanin.

W tym artykule pragniemy przedstawić Ci nowe tkaniny dekoracyjne odpowiednie do dekoracji wnętrz, elementów na zewnątrz, a także na niektóre akcesoria do codziennego użytku.

Wszystkie te tkaniny dekoracyjne są twarde po osnowie i wątku oraz bardzo przyjemne w dotyku. Rewelacyjnie się z nimi pracuje na maszynie do szycia.

Z tkanin dekoracyjnych uszyjesz zasłony, narzuty lub inne dodatki dekoracyjne - możliwości jest naprawdę wiele!

Nasza nowa kolekcja tkanin dekoracyjnych posiadają motywy wiosenne, czyli kwiaty, słoneczniki i czterolistne koniczyny. Są niezwykle romantyczne, kobiece i w jasnych barwach.

Jeśli natomiast wolisz bardziej zdecydowane, ciemne i mocne kolory lub klasyczne połączenie bieli i czerni proponujemy tkaniny dekoracyjne z dużymi drukami liści. Co najważniejsze ten nadruk jest wykonany cyfrowo, zatem jest bardzo trwały, wyraźny, nie spiera się podczas wielu prań. Nadruk cyfrowy na tkaninach dekoracyjnych jest wysoko jakościowy. 


Kolejna tkanina dekoracyjna posiada przepiękny cyfrowy nadruk mandali - jeśli lubisz zdecydowane wzory i kolory. Gwarantujemy, że w rzeczywistości materiał ten wygląda przepięknie i ożywi każdy zakątek mieszkania lub będzie idealny na dodatki.

Jak już wspomnieliśmy w naszym artykule, tkaniny dekoracyjne mogą być używane nie tylko do dekoracji wewnątrz i zewnątrz, ale także do szycia akcesoriów i modnych dodatków dnia codziennego.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykład, jaki modny dodatek na każdy dzień można uszyć z naszych tkanin dekoracyjnych.

Torba na zakupy świetnie sprawdzi się na codzień, można ją używać wielokrotnie i jest ekologiczna. Do tego stanowi piękny dodatek do codziennych stylizacji, jest solidna i mocna, zatem pomieści wiele zakupów. 

Jej uszycie jest proste i nie zajmie nam dużo czasu. Gwarantujemy, że z takim dodatkiem na mieście wyróżnisz się!

Mamy nadzieję, że nowymi tkaninami dekoracyjnymi zachęciliśmy się do zmiany wystroju mieszkania lub uszycia modnych dodatków.