OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Oddychająca tkanina bawełniana idealna na lato

Bawełna jest niezwykle popularnym, przyjemnym i komfortowym w noszeniu materiałem. Szczególnie uwielbiamy nosić odzież z bawełny w ciepłe dni, ponieważ jest oddychająca. 

Nowa oferta tkanin bawełnianych na sezon wiosna - lato 2019 pojawiła się niedawno w naszym sklepie. Nadruki, które znajdują się na tkaninach są bardzo różnorodne i pochodzą z kilku kolekcji.

Pierwsza z nich to kolekcja tkanin bawełnianych z nadrukiem drobnych krzyżyków i trójkątów, a także piórek oraz dmuchawców. Znajdują się one na podkładzie w kolorach niebieskim, różowym albo musztardowym.

Kolejna kolekcja posiada barwne nadruki pasków i kropeczek, a niektóre z nich autek. Tkaniny bawełniane z samochodami polecamy szczególnie najmłodszym pociechom, zaś paski czy kropeczki nadadzą się dla każdego z nas. 

Trzecia kolekcja tkanin bawełnianych to nadruki geometrycznych kół lub półkoli na czarnym lub białym podkładzie.

Niezwykle urocze truskawki znajdują się natomiast na kolejnej kolekcji tkanin bawełnianych w czerwone lub czarne paski.

Ostatnia z kolekcji tkanin bawełnianych to tkaniny z nadrukami geometrycznymi. Tkaniny są w kolorach czarnym, białym, miętowym, różowym czy szarym.

W najbliższym tygodniu także zamierzamy poszerzyć naszą kolekcję tkanin bawełnianych, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy.