OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Przygotujcie się na wielką niespodziankę

Drodzy Klienci,

Z ogromną radością przygotowaliśmy dla Was promocję niespodziankę, która już jutro będzie w naszym sklepie internetowym

Nie możemy Wam zdradzić co to jest, ale zaręczamy, że jest się na co cieszyć. Promocja będzie w ograniczonych ilościach. Śledźcie nasz sklep jutro do południa żeby nic nie przegapić. 

Jak chcecie być wcześniej powidomiani o naszych promocjach i wyjątkowych akcjach to zarejestrujcie się w naszym sklepie i wyraźcie zgodę na otrzymywanie naszego newsletteru.

Każdy kto się zarejestruje i zrobi zakupy jako zalogowany Klient, będzie zbierać wirtualne pieczątki. Po uzbieraniu 20 wirtualnych pieczątek otrzymacie 5% rabatu. Kod rabatowy do realizacji otrzymacie e-mailem. Za każde wydane 50,00 zł otrzymacie jedną pieczątkę.

Na naszym Facebooku też możecie śledzić na bieżąco co się dzieje w Terrymodzie. A dodatkowo wziąść udział w małym konkursie dotyczącym jutrzejszej niespodzianki. Spróbujcie zgadnąć co będzie w tej wyjątkowej promocji i napiszcie to w komentarzu w poście dotyczącym tego wydarzenia. Osoby, które podadzą poprawną odpowiedź wezmą udział w losowaniu nagrody. Losowanie odbędzie się 11.12.2018 r.