OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Dołącz do ekskluzywnej sekcji VIP i zyskaj przeceny!

Z radością informujemy, że z myślą o naszych stałych Klientach utworzyliśmy specjalną kategorię przecen VIP. Aby skorzystać z wyjątkowych przecen VIP wystarczy zarejestrować się na stronie, a następnie zalogować się.  

ROZWAŻASZ REJESTRACJĘ?

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE PODSUMOWANIE KORZYŚCI, KTÓRE OTRZYMASZ

Przyjrzyjmy się najpierw kilku interesującym korzyściom, których nie możesz przegapić:

  • rabat 25 złotych na pierwszy zakup przy zakupach powyżej 200 zł
  • specjalne ceny promocyjne tylko dla zarejestrowanych klientów w kategorii V.I.P. 
  • możliwość zbierania punktów lojalnościowych przy każdym zakupie
  • podsumowanie wszystkich pomysłów, nowości, porad za pośrednictwem wysłanych newsletterów

Pierwszym prezentem, który otrzymasz rejestrując się, jest rabat w wysokości 25 złotych na pierwszy zakup ponad 200 złotych. Rabat jest ważny automatycznie po zalogowaniu się na swoje konto i utworzeniu zamówienia. Zastosowaną zniżkę zobaczysz w dolnej linii w ogólnym podsumowaniu zamówienia.  

Każdy kto się zarejestruje i po zalogowaniu dokona zakupu na koncie zbiera wirtualne punkty. Po uzbieraniu 20 punktów otrzymasz 5 % rabatu. Na adres e-mail otrzymasz kod rabatowy, który można wykorzystać w kolejnym zamówieniu. Jeden wirtualny punkt jest wart 50 zł. Nie wahaj się i zastosuj kod szybko, aby go nie zgubić i nie stracić wielu innych korzyści!  

Tkaniny to pasja wielu z nas. Zaoszczędź i zrób zakupy w kategorii V.I.P., w którym znajdziesz wybrane tkaniny w specjalnej cenie. Po prostu zaloguj się na swoje konto, sprawdź tkaniny będące w sekcji V.I.P. kategorii i zacznij zakupy. Rejestrując się otrzymasz również przegląd aktualnych informacji i wszystkich wydarzeń w Terry Moda. Wystarczy, że zaznaczysz okienko podczas rejestracji zapisu na newsletter, aby móc w regularny sposób informować o ograniczonych czasowo i bieżących wydarzeniach, a od tego dnia niczego nie przegapisz.  

Nadal się wahasz?

TUTAJ MAMY DLA CIEBIE KOLEJNĄ LISTĘ, KTÓREJ BĘDZIESZ W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ DZIĘKI REJESTRACJI:  

  • 5 DARMOWYCH próbek co miesiąc
  • opłata pocztowa od zakupów powyżej 300 złotych - GRATIS
  • powiadamianie o nowych produktach szeroka gama tkanin i galanterii
  • dostawa w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia lub opłacenia zamówienia różne konkursy z ciekawymi nagrody  

​Szanowni Państwo, nie wahajcie się i zostańcie naszym VIP-em, czyli Klientem, który nie tracą ciekawych wydarzeń i jako pierwsi otrzymują wszystkie informacje!

Jako niespodziankę dziś proponujemy przecenione dzianiny bawełniane i French Terry z klasycznymi nadrukami gwiazdek, pasków i kropek, panele dzianin bawełnianych oraz wiele, wiele innych.

Pełną listę przecen dla naszych VIP Klientów znajdziecie TUTAJ


Już dziś dołącz do ekskluzywnej strefy przecen dla Klientów VIP i sprawdź jakie to korzystne oraz wygodne! Promocja jest ograniczona czasowo, zatem warto się pośpieszyć z zakupami.


Czekamy na Ciebie,
Wasza terrymoda.pl