OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Galanteria czyli wyjątkowe dodatki

Dodatki galanteryjne w naszej ofercie są niezwykle różnorodne. Liczba produktów rośnie w niesamowitym tempie, aby Klienci mieli możliwość wyboru. 

Nieustannie wprowadzamy nowości tkanin i galanterii. 

Ostatnimi czasy wielką popularnością cieszą się lampasy, które można zastosować do spodni, marynarek lub kurtek. Dostępne w wielu różnych kombinacjach kolorystycznych.

Bardzo modne stało się także szycie torebek, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Do tego przydadzą się zapięcia, łańcuszki czy uchwyty do torebek.

Niewątpliwym hitem, który pojawił się dosyć niedawno są elementy do wykończenia koszulki polo takie jak ściągacze lub kołnierzyki do koszulek polo. Te produkty są bardzo wysokiej jakości, produkowane są w Europie przez niemiecką firmę i składają się w 100% z BIO bawełny. Spełniają normy certyfikatów GOTS oraz Oeko-Tex, zatem mogą być używane przez dzieci i niemowlęta, bo nie podrażnią ich delikatnej skóry. 

A co powiecie na borty z uroczymi pomponikami? W odważnych, nasyconych kolorach idealne na sezon wiosna-lato. Do wyboru wiele różnych wariantów i barw.

Ponadto ozdobne wstążki bawełniane, lniane lub poliestrowe sprawdzą się do ozdobienia odzieży, a także do celów dekoracyjnych. 

Nie zapominajmy także o podstawowych elementach do szycia takich jak igły, nici i zamki.

Kolorowe naszywki także są świetnym sposobem na odświeżenie odzieży, lub zaszycie dziury. W ofercie naszywki ze zmieniającymi się cekinami, które tak bardzo pokochały dzieci.

Dział galanteryjny nadal będzie się powiększał, bo uwielbiamy dodawać produkty modne i atrakcyjne dla naszych Klientów.