OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2020

Poranki i wieczory zaczynają być coraz chłodniejsze, w powietrzu czuć już jesienną aurę. Dni są coraz krótsze.

Z pewnością każdy z nas już rozgląda się za cieplejszą odzieżą na sezon jesień - zima 2020. Na całym świecie projektanci mody przedstawiają swoje nowe kolekcje.

Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę na tkaniny i dzianiny idealne na najbliższe miesiące. Z materiałów możecie uszyć swetry, kurteczki, płaszcze, bluzki z długim rękawem, sukienki czy spódnice. 

Niewątpliwe wielką popularnością cieszą się dzianiny z plastycznym wzorem, które dołączyły do naszej oferty w poprzednim roku. Dzianina jest batikowana i posiada plastyczny, wyczuwalny w dotyku wzór. Produkt dostępny w kilku ciekawych połączeniach kolorystycznych.

Ponadto w najnowszej kolekcji jesień - zima 2020 proponujemy cieplejsze dzianiny, tkaniny bluzkowe i 100% wiskozy.

W naszej nowek ofercie znajdziecie także materiały idealne na specjalne okazje takie jak szyfon z błyszczącym brokatem i kropkami lub koronka. Idealne na celebrowanie specjalnych chwil. 

Wszystkie z przedstawionych inspiracji modowych na sezon jesień - zima 2020 pochodzą z najnowszych magazynów: My Image, Miss Doodle, Stitched by you, Be trendy. Te czasopisma są pełne inspiracji oraz wykrojów na odzież.

Mamy nadzieję, że nasze nowości spodobają się tak samo jak i nam!