OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Nowa kolekcja z nadrukami cyfrowymi

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą nową kolekcję dzianin bawełnianych z cyfrowym nadrukiem.

Dzianiny powstają z jednej lub wielu nitek poprzez tworzenie rządków lub kolumienek łączących się w oczka. Dzianiny bawełniane z dodatkiem lycry są rozciągliwe, wygodne w noszeniu na każdy dzień.

W naszej najnowszej kolekcji znajdziecie przede wszystkim kremowe dzianiny bawełniane z nadrukami delikatnych kwiatów - polnych, a także liści i owoców, czy też pęków bawełny. Nadruki te są niezwykle delikatne, romantyczne i kobiece. 

W kolekcji posiadamy także nadruki kolorowe, trochę w stylu etno, który jest niezwykle mody w obecnym sezonie.

Dzianiny bawełniane idealnie nadają się na odzież dziecięcą taką jak koszulki, legginsy, t-shirty. Dlatego też dziewczynki z pewnością ucieszy popularny wzór lam na naszych dzianinach bawełnianych.

Nowe dzianiny bawełniane są wyjątkowe także z powodu wysokiej jakości nadruku cyfrowego. Nadruk cyfrowy jest bardzo trwałe, nie spierają się nawet po wielu praniach oraz nie pękają przy naciąganiu.

Co warto podkreślić, nasza nowa kolekcja dzianin bawełnianych z cyfrowym nadrukiem posiada certyfikat Oeko-Tex klasy I. Dzięki temu dzianiny są odpowiednie dla nawet najmniejszych dzieci oraz niemowląt.

Jak oceniacie naszą nową kolekcję? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.