OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

Ściągacze i kołnierzyki nie tylko do koszulek polo

Nowością, którą dziś chcemy zaprezentować są ekskluzywne produkty od niemieckiej firmy Albstoffe z kolekcji stworzonej przez Susanne Firmenich z Hamburger Liebe. Proponuje ona oryginalną, wyjątkową i kolorową odzież, ale co najważniejsze - bardzo dobrej jakości.

Dosyć niedawno w czasopismach modowych oraz internecie pojawił się trend na modne, sportowe bluzy z ciekawymi nadrukami. 

Zazwyczaj są one utrzymane w żywych, kolorowych barwach. Do uszycia bluzy potrzebujemy tkaninę lub dzianinę oraz elementy do wykończenia: ściągacze. 

Bluzę można uszyć w sportowym stylu, lub wybrać tkaninę z nadrukami romantycznych kwiatów lub motyli. 

Pierwszym produktem z działu nowości są ściągacze do bluz z BIO bawełny, dostępne w kilku kolorach. Wszystkie posiadają kolorowe lub białe paski. 

To z pewnością modny dodatek do nowoczesnych bluz. Ponadto ściągacze możemy użyć do nogawek spodni. Bluza i spodnie stworzą modny i oryginalny dres.

Kolejną nowością są kołnierzyki do koszulek polo lub sukienek sportowych. Idealnie nadadzą się do uszycia nowej koszulki polo. Wystarczy dzianina sportowa, np. pique i kołnierzyk polo. Możemy także użyć ściągacza na ozdobienie rękawów koszulki. 

Z firmy Albstoffe posiadamy także sportowe dzianiny pique w kolorze szarym i miętowym, składające się w 100% z BIO bawełny.

To, co wyróżnia nasze dzisiejsze nowości to z pewnością bardzo wysoka jakość obu produktów.

Zarówno ściągacze jak i kołnierzyki posiadają atest GOTS - Global Organic Textile Standard. Jest to najlepszy w branży certyfikat dla produktu, obejmujący wszystkie etapy produkcji wyrobów z tkanin naturalnych - od surowca po gotowy produkt. 

Produkt przechodzi bardzo rygorystyczne kryteria środowiskowe, a następnie jest weryfikowany przez niezależne instytucje. 

Kołnierzyki i ściągacze wykonane są z BIO bawełny, zatem mamy pewność, że nie podrażnią naszej skóry i nie uczulą. Polecamy także produkty z bawełny ekologicznej dla osób o skórze wrażliwej, skłonnej do alergii, a także dla dzieci i niemowląt. 

Warto zadbać, aby materiały, które dotykają naszej skóry były jak najlepszej jakości, co przełoży się na nasze zdrowie. BIO bawełna nie posiada bowiem zanieczyszczeń w postaci substancji, które są uznane za niebezpieczne dla ludzkiego układu nerowego, takich jak pestycydy, wybielacze i sztuczne barwniki.

Ponadto ubrania oraz dodatki, takie jak ściągacze i kołnierzyki wykonane z BIO bawełny są wytrzymalsze oraz lepiej znoszą ranie, dzięki czemu mogą posłużyć nam na długi czas. W dotyku są bardzo miłe i przyjemne.

Nasze nowości posiadają także właściwości oddychające, co zapewnia komfortowe noszenie odzieży nawet podczas dużych upałów. Ten czynnik także jest bardzo dużym plusem w przypadku ubrań sportowych i osób uprawiających sport. 

Kolejnym certyfikatem, jaki posiadają nasze ściągacze i kołnierzyki jest Oeko-Tex Standard 100. Jest to system certyfikacji i badań produktów włókienniczych na wszystkich stopniach obróbki. Nasze produkty są wolne od substancji szkodliwych, które mogą negatywnie oddziaływać na nasze zdrowie.

Ściągacze sprzedawane są na sztuki o wielkości 140x7 cm. Składają się z 95% BIO bawełny i 5% lycry.

Z kolei kołnierzyki do koszulek dostępne są w 3 rozmiarach, także są sprzedawane na sztuki:

  • wielkość S, czyli 38 cm, może idealnie nadać się dla dzieci
  • wielkość M, czyli 41 cm, może idealnie nadać się dla kobiet
  • wielkość L, czyli 43 cm, może idealnie nadać się dla mężczyzn.

Podsumowując kołnierzyki oraz ściągacze są wyjątkowymi produktami, które są naturalne, komfortowe w noszeniu i jednocześnie oryginalne. Są bardzo uniwersalne i idealnie nadadzą się do odzieży męskiej, damskiej jak i dziecięcej.