OK
Używamy cookies, aby zapewnić ci najlepszą wygodę zakupów.

O firme

Serdecznie witamy na internetowej stronie sklepu Terry moda s.r.o.
Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją - już od roku 1996 zajmujemy się dowozem oraz sprzedażą tkanin i dzianin najwyższej jakości. Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami tkanin, dzianin i materiałów w całej Europie. Nasz sklep internetowy www.terrymoda.pl oferuje największy wybór w Polsce w najniższych cenach na rynku.

W sklepie www.terrymoda.pl zapewniamy POLSKĄ, profesjonalną i doświadczoną obsługę Klienta. Zakupy w naszym sklepie są w 100% bezpieczne, opieramy się na możliwości odstąpienia od umowy zgodnie z polskim prawem. Zamówienia są natychmiastowo przekazywane do realizacji i wysyłane. Klienci nie muszą obawiać się długiego czasu oczekiwania na przesyłkę. Ponadto nasi polscy doradcy Klienta z chęcią odpowiedzą na wszystkie zadane pytania.

Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale także dla firm krawieckich, przedszkoli, instytucji, szkół, grup tanecznych oraz firm zajmujących się szyciem odzieży i dodatków. Naszym priorytetem jest to, aby wszyscy Klienci chętnie do nas wracali. Oferujemy naszym Klientom program lojalnościowy, zniżkę 25 zł na pierwsze zakupy od 200 zł a przy hurtowych zamówieniach atrakcyjne RABATY i DARMOWĄ wysyłkę.

Nasza oferta jest codziennie powiększana o nowe tkaniny, dzianiny i produkty z działu galanteria. Śledzimy dla Państwa światowe nowości i trendy modowe od projektantów. Tkaniny, dzianiny i materiały wyróżniają się niesamowitą jakością, dzięki czemu mają Państwo pewność, że odzież uszyta z nich będzie trwała.
Serdecznie zapraszamy do naszego bogatego świata tkanin i dodatków galanteryjnych.

Nazwa firmy:
THEMIRA s.r.o.

Adres:
THEMIRA s.r.o.,
Okružní 974,
549 41 Červený Kostelec

Dane do faktury:
IČO: 60914980
DIČ: CZ-60914980
Email: info@terrymoda.pl